Keratokonus - UV Crosslinking Antalya - Kayseri

Keratokonus kornea denilen gözün renkli kısmının önünde yer alan saydam  tabakanın incelmesi hastalığıdır. Kornea ilerleyici biçimde incelerek öne doğru  sarkar ve koni şeklinde çıkıntıya yol açar.Bu nedenle ergenlik yaşlarından  başlayarak düzensiz astigmatizm gelişerek görme giderek bozulur.

 

Hastalığın evresine göre tedavi farklıdır erken  evrelerde gözlük düzeltmesi yeterli olur. Hafif ve orta evrelerde görme  keskinliğini artırmak için Keratokonus için özel üretilmiş gaz geçirgen veya  yarı sert lensler kullanılır.

Yeni jenerasyon hibrit yumuşak etekli sert  merkezli düzeltici lenslerin uygulanması görmeyi ve hasta konforunu  artırmaktadır.

Cross linking ( çapraz bağlama ) son yıllarda  uygulanmaya başlayan korneadaki kollajen liflerin riboflavin ile doyurulması ve  özel bir dalga boyundaki mavi lazerle tedavisi ile daha sağlam bir kornea elde  edilme yöntemidir.

Kornea içine ring ( halka ) yerleştirilmesi,  korneanın gerginleştirilmesi ve düzeltilmesini sağlar bu şekilde görme  keskinliği ve kalitesinin artışı hedeflenir.

 

Uygun vakalarda doğru seçimin yapılması hastanın  yaşam kalitesini artırmaktadır. Hastalık ilerleyici ise Cross Linking tedavisi  yapılmalı; durağan ise korneaya yapılacak böyle bir müdaheleden kaçınmak  gerekir.

Hibrit lenslerin kullanıma girmesi ve  yaygınlaşması kornea içi halka gereksimini azaltmıştır, pek çok hastada  ameliyata gerek kalmadan görme çok iyi seviyeye ulaşmaktadır.

Kornea içi halkalarda kornea gerilerek düzensiz  astigmat ortadan kaldırılmakta fakat miyopideki düzeltme bazen yeterli  olmayabilmektedir böyle durumlarda ameliyat sonrası dönemde gözlük veya lens  kullanılabilmektedir.

Duruma göre bu tedaviler kombine  edilebilmektedir.

 

Excimer Lazer keratokonus hastalarında  kontrendike ( yapılmaması gereken ) dir.

Son yıllarda Cross Linking tedavisinin gündeme  gelmesinden sonra Cross Linking ile kornea sağlamlığı sağlandıktan sonra TPAEK  yöntemi ile Excimer Lazer ile kalan bozukluğun düzeltilmesi ile ilgili yayınlar  mevcuttur.

 

Göz Ameliyatın Fiyatları

 

Fiyat
  Antalya 

Fiyat

Istanbul 

Lasek ( iki göz) 

 800 €

890 €

PRK Lasek ( iki göz)  800 €  890 €

Lasik (iki göz)

800 €  890 €

iLasik (iki göz)

1.150 € 1.300 €

Femtosecond Lazer
(iki göz)

1.150 € 1.300 €

Keratokonus

Crosslinking

iki göz

1.400 €  

Wavefront
iki göz

1.200 € 1.300 € 

PRK Wavefront
iki göz

   

Katarakt
Catarakt
iki göz

2.160 €
- 4.160 €
 

Glokom

Göz Tansiyonu

iki göz

1.800 €  

 

   
Grup seyahati: Antalya  Istanbul 

Femtosecond Lazer

2 kişilerden
Kişi başı fiyat

1.050 €  

Görüntülenen fiyatlar nakit fiyatlarıdır.

Banka  ekstirasi alinir

 

 

Göz operasyonları güven meselesidir.

Çok yetenekli vegüvenilir provasöryönel  olarak  uzman  dr .larimiz türkiye ve avrupadan  bir cok hastasina büyük mucizelerle yasamlarini degistirmislerdir. 

 

Fiyat (Antalya) dahil:

 

- Görme yetenegini belirleme

- Lazer ameliyatı için gerekli tüm göz muayeneleri

  en son teknoloji sistemiyle ameliyatlarimiz gerceklestirilir.

- Ameliyat dan sonra bütün kontrolar

- 10 sene icinde  garanti kapsaminda ucretsiz kontrol ve

  sikayet durumunda ameliyat olabirsiniz.

- Tedaviye ücretsiz ulaşım (içinde göz kliniğine otelden 25 km).

 

Fiyat ( Antalya) dahil değildir:

 

- Havaalanı Servisi

- Hastaneden taburcu olduktan sonra ilaçlar

 

Ön muyaneden sonra doktor ameliyatini uygun görmezse 80 €uro  muayene ucreti alinir..

Ihre Formularnachricht wurde erfolgreich versendet.

Sie haben folgende Daten eingegeben:Bitte korrigieren Sie Ihre Eingaben in den folgenden Feldern:
Beim Versenden des Formulars ist ein Fehler aufgetreten. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.

Hinweis: Felder, die mit * bezeichnet sind, sind Pflichtfelder.

Druckversion Druckversion | Sitemap Diese Seite weiterempfehlen Diese Seite weiterempfehlen
2.700 Euro, kostet Magenverkleinerung Antalya Türkei, ab BMI 32, Deutschsprachiger Arzt 2.700 Euro, kostet Schlauchmagen Operation Antalya Türkei, ab Deutschsprachiger Arzt 2.500 Euro, kostet Gastric Sleeve Antalya Türkei, ab BMI 32, Deutschsprachiger Adipositasarzt, 3.500 Euro, kostet Mini Gastic Bypass, Antalya Türkei, Deutschsprachiger Adipositasarzt, 4.000 Euro, kostet Roux en Y Bypass, Antalya Türkei, Deutschsprachiger Adipositasarzt, ab 4.000 Euro, Revisionsoperation, Antalya Türkei, Ausland, Diabetes Behandlung, Adipositas, 1.200 Euro, kostet Magenbotox, Antalya Türkei, ab BMI 27, Ausland, Botox in den Magen, 1.800 Euro, kostet Magenballon, für 6 Monate, Antalya Türkei, Ausland, Adipositas Klinik Antalya Türkei Ausland, Adipositas Zentrum Antalya Türkei Ausland, Bariatrische Chirurgie, Metabolische Chirurgie, DHI Haartransplantation vom Arzt, Fettabsaugen, Antalya Türkei