Liposuction Ameliyati, Ultrasonik Vaser Liposuction ​ Estetik merkezleri, Önce sonra fotograflari, Yapan hastaneler, Yorum,  ne kadar, Fiyat, Maliyet, Ücret, estetik ücreti, Tedavi, ameliyat, Plastik cerrahi, Türkiye Ankara, Antalya, Alanya, Lara, Konyaalti, Avsallar, Incekum, Side-Colakli, Side-Kumköy, Side-Gündogdu, Belek, Manavgat, Kemer, Ankara, Marmaris, Mugla, Ortaca, Bodrum, Dalaman, Fethiye, Izmir, Istanbul

 Ultrasonik Vaser Liposuction Antalya' da

Halk arasında Vaser Liposuction olarak bilinen Ultrasonik Liposuction, uzun bir prob ile cilt altına girilerek yağlı dokunan güçlü ultrasound ses dalgaları ile sıvılaştırılması ve ardından vakumlanıp çekilerek vücuttan uzaklaştırılması yöntemidir. Bu işlem sadece yağ hücrelerine yönelik olup diğer dokulara zarar vermediğinden liposelection olarak da adlandırılmaktadır.

 

Ultrasonik Liposuction Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Bu uygulama ile vücudun her yerindeki yağlar alınabilir. Karın,bel, kalçalar, basen, bacak içleri, diz çevresi, alt bacak, kollar, gıdı, ayak bilekleri, sırt, ense sayılabilir. Vaser liposuction ile bel kıvrımları iyice belirgin ve keskin hale getirlebilmektedir.

 

Ultrasonik Vaser Liposuction ile Diğer Liposuction Teknikleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

Klasik liposuction uygulmasına göre morluk ve şişlik biraz daha az oluşmaktadır. Cilt altına uygulanan Ultrasonik enerji  ile, dermis tabakası ve yağ doku katmanındaki kolajen lifler sıklaşır. Böylece liposakşın sonrası sarkıklık riski azaltmış olur. Eğer hasta vücudunun bir çok alanından yağ  alınmasını isterse, vazer liposuction ile bu mümkün olabilmektedir. Sıvılaşan yağ, klasik liposuction’a göre çok daha kolay bir şekilde alınır. Bu da hekime tek seferde daha fazla miktarda yağ alabilme şansı verir. Elbette bunun kararı doktorunuz tarafından verilecektir.

Yine lazer liposuctiona göre düşük bir enerji uygulandığından deride yanık gibi bir hasar oluşturmaz. Yine daha önceden ameliyat geçirmiş, liposuction yapılmış alanlarda oluşan sertleşmiş dokuyu iyi bir şekilde yumuşattığından tercih edilmektedir

 

UL avantajları nelerdir?

UL yönteminden kullanılan ses  dalgaları, sadece yağ hücrelerini hedef alır ve diğer yöntemlerin aksine, bazı önemli dokulara (bağ dokusu, damar ve sinirler gibi) zarar vermemektedir. UL sonrası diğer tekniklere oranla (lazer liposuction, lazer, lipoliz) daha az ağrı, morarma ve şişkinlik görülmemesinin nedeni budur.

Bu yağ aldırma yöntemiyle, hastalar hızlı bir şekilde günlük hayatlarına dönebilmektedirler. UL ile alınan yağlar, tıpkı bir dolgu maddesi gibi kendi vücudunuzda kullanılabilir.

 

Ne tür anestezi kullanılmaktadır ?

Bu uygulanacak anestezi teknikleri diğer liposuction yöntemleri  ile benzerdir. Bu yöntemler arasında genel anestezi, lokal anestezi veya epidural anestezi uygulanabilir.

Hastanede kalış süresi ne kadardır? Sonrasında kontrole ne sıklıkla  gelinmelidir?

Genel anestezi  ile yapıldığında hastanede 1 gece kalınması gerekmektedir. Sonrasında en az 2 defa almak üzere veya cerrahın uygun gördüğü sayıda ve aralıklarda kontrole gelinmelidir.

Operasyon sonrası ne zaman normal hayata dönülmektedir ?

UL ameliyatlarında, cihazın özellikle yağ dokusuna  spesifik olması kaslar, damalar ve bağ dokuya zarar vermemesi dolayısıyla iyileşme süreci oldukça hızlıdır. Daha az morarma, kanama ve kızarıklıklar görülür. Bu da normal hayata 3-5 gün içerisinde başlayabilmenizi sağlamaktadır. Tam olarak vücutta ki ödemin atılarak derinin normal yapıya ulaşması ortama 1 ay civarı sürer. Bu süreden sonra kıvrımlı, ince hatlar daha net olarak ortaya çıkar. Ödemin atılması için çeşitli masaj terapileri uygulanabilir.

 

Bu yağ alımı yönteminden sonra yeniden kilo alır mıyım ?

Bu uygulamadan sonra eğer diyete ve spora dikkat edilmez  ve aşırı yeme alışkanlığı edinilirse, kilo alımı kaçınılmazdır ancak kilo alımı vücudun tüm bölgelerinde eşit oranda olur ve yağ oluşumu belirli bölgelerde toplanmaz. Diyete dikkat edildiği müddetçe şekilli, sağlıklı ve fit bir görünüm sağlanır.

 

Erkeklerde görülen meme büyümesi tedavisinde UL etkili midir ?

Erkeklerde çeşitli nedenlere bağlı olarak görülebilen meme büyümesi, UL cihazı ile eritilerek dışarı alınmaktadır. Meme dokusunda oluşmuş yağlar ultrasonik ses dalgalarıyla eritilir, dışarı alınır ve deri sıklaştırılır. Erkeklerde görülen meme büyümesinde en etkili yöntemlerden biridir.

 

Liposuction yaptıran bir kişi nelere dikkat etmelidir?

Liposuction yaptıran bir hastanın en iyi sonuç için dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki düzenli korse kullanımıdır. Kontroller sırasında hekim, hastasına korse kullanımına ne kadar devam etmesi hakkında bilgi verecektir. Bir diğer önemli konu ise beslenme ve diyet.  Liposuction sonrasında hastanın beslenmesine ekstra önem vermesi ve kilosunu koruması gerekir.  Liposuction bir kilo verme yöntemi değildir. Ancak bu işlemi daha formda bir vücuda kavuşmak için anahtar olarak görüyorsanız, tercih edebilirsiniz. Elbette bu tercih ile beslenme şeklinizi de disiplin altına almış olmanız gerekecektir.

Yıllarca diyet ve spor yaparak sizi bir türlü terk etmeyen fazla yağlarınızdan kurtulmak ultrasonik liposuction ile artık çok daha kolay ve konforlu. İhtiyacınız olan şey; karar vermek ve iyileşme döneminiz için takviminizden rahat bir 3 gün seçmek. Gerisi bir yandan incelemek, bir yandan da kendi yağlarınızla gençleşmek...

__________________________________________________________________________________________________

 

Ücret / Fiyatlar

fiyat için lütfen bize mail yazin yada arayin


Ücreti dahil olan:

-  ön muayene ve danışma

-  Laboratuvar araştırma

-  ameliyat masrafları

-  uzman doktor tedavi edecektir

-  Hastanede yatış, yemek dahil

-  hekimin ve anestezi maliyeti

-  ilaçlar ve tibbi malzemeler hastaneden

-  kontroller

-  Ulaşım: otel-hastane ve dönüşü tüm muayaneler için, 

   hastaneye 15 km uzaklığında

 

Ücreti dahil olmayan:

-  havalimanı transferi

-  taburcu olduktan sonraki ilaçları (10 €)

-  Liposuction dan sonra korseler (50 € - 90 €)

-  Spor sutyen, meme ameliyat dan sonra (yaklaşık 25 €)
_________________________________________________________________________________________________

 

Neden bizimle gelmelisiniz? 

 

Elemanlarımız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Sizi rahat ettirebileceğimiz için

TV ve gazete ilanları bizim kalitemizi onayladığı için

Ücretsiz, otel-hastane ve dönüş transferimiz olduğu için

Birden fazla hastane ile birlikte çalıştığımız için

Dilerseniz bir refakatcı isteğinize göre hizmete sunduğumuz için

Her sorunuza cevap vereceğimiz için

Son anda randevu ve başdoktor’ da tedavi imkanı sunduğumuz için

Bize danışmanız ücretsiz olduğu için. Seyahat ve tedavi ücretler

Size aittir.

Tedavi sonrasında her zaman sorularınız için size memnuniyetle

cevap veririz.

 

Her zaman müşterimiz için en iyi şekilde bakım sağlamaya çalışıyoruz. 

Bu yüzden Türkiye’de sadece en kaliteli doktorlar ile birlikte çalışıyoruz. 

Hastane seçimi tedavinize bağlıdır.

__________________________________________________________________________________________________

 

Burada ekip bulabiliriniz:     http://medical-travel-service.com
Burada fiyat listeleri bulabilirsiniz:     http://medical-travel-service.com
Burada bayram tatilleri bulabilirsiniz:     http://www.info-turkei.com
Burada önce ve sonrası fotoğrafları bulabilirsiniz:     http://medical-travel-service.com
Burada bizimle ilgili değerlendirmeleri bulabilirsiniz:     http://aerzte-privatkliniken.com

Liposuction önce sonra fotoğrafları

Bir sorunuz varsa? Öyleyse bize yazabilirsiniz veya arayın:

 

Ihre Formularnachricht wurde erfolgreich versendet.

Sie haben folgende Daten eingegeben:Bitte korrigieren Sie Ihre Eingaben in den folgenden Feldern:
Beim Versenden des Formulars ist ein Fehler aufgetreten. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.

Hinweis: Felder, die mit * bezeichnet sind, sind Pflichtfelder.

 

Cep:
Viber, Tange & WhatsApp:

 

0537 380 3195

E-Mail: admin@medical-travel-service.com 
Skype: medical-travel-service
Dil: Almanca ve Türke

Druckversion Druckversion | Sitemap Diese Seite weiterempfehlen Diese Seite weiterempfehlen
2.500 Euro, kostet Magenverkleinerung Antalya Türkei, ab BMI 32, Ausland, Adipositas, Adipositas Klinik Antalya Türkei Ausland, Adipositas Zentrum Antalya Türkei Ausland, 2.500 Euro, kostet Schlauchmagen Operation Antalya Türkei, ab BMI 32, Magenoperation, 2.500 Euro, kostet Sleeve Gastrektomie Antalya Türkei, ab BMI 32, Ausland, Adipositas, 3.500 Euro, kostet Mini Gastic Bypass, Antalya Türkei, Ausland, Diabetes Adipositas Klinik, 3.990 Euro, kostet Roux en Y Bypass, Antalya Türkei, Ausland, Diabetes OP, Adipositas, ab 3.990 Euro, Revisionsoperation, Antalya Türkei, Ausland, Diabetes Behandlung, Adipositas, 1.000 Euro, kostet Magenbotox, Antalya Türkei, ab BMI 27, Ausland, Botox in den Magen, 1.800 Euro, kostet Magenballon, für 6 Monate, Antalya Türkei, Ausland, Bariatrische Chirurgie, Metabolische Chirurgie, DHI Haartransplantation vom Arzt, Fettabsaugen, Antalya Türkei